Vrh "C" Starbox


* 7.2.2010

Ixie Dračinec Orry z Ringu
Starbox Starbox


narozeno 6 štěňat - 4 kluci a 2 holky, žádné vady
Starbox Starbox Starbox Starbox Starbox StarboxStarbox

CLIFF STARBOX

Majitel: paní Andrea Schönfeldová, Praha

Zkoušky: BH, FPr 2

Cliffík zvaný Ferda šel do rodiny k dalšímu boxerovi Ríšovi, panička má velké plány jak výstavní tak výcvikové a oba kluci mají svoje webové stránky, stačí kliknout na foto.

Starbox Starbox Starbox StarboxStarbox

CIRA STARBOX

Majitel: paní Hana Kubátová - Hiršová, Kobylnice

Zkoušky: ZZO, BH, ZOP

Cirunka odjela do rodiny se třemi malými dětmi a starší boxeří dámou, aby jim trošku rozveselila život. To se jí zatím daří náramně a pokud bude čas, čekají Ciru rovněž výstavy i výcvik dle možností paničky, která na fenečku čekala téměř rok.

FotogalerieStarbox

CITA STARBOX

Majitel: paní Eva Formáčková, Praha

Zkoušky: vytrvalostní zkouška, BH, IPO 1

Výstavy: CAC

Cituška jako by svým chováním, temperamentem a milou povahou mamince z oka vypadla. V Praze ji přivítal další boxer Dustin, kterému bude parťačkou a kamarádkou. Plány mají s paničkou velké, výstavy, výcvik i chov, tak jim budeme přát, ať jim to šlape! Cituška má také svoje webové stránky - stačí kliknout na fotku.

Starbox Starbox


Starbox

COUDY STARBOX

Majitel: Jiří Grygárek, Olomouc

Zkoušky: BH, SPR 1, UPR 1, FPR 1, vytrvalostní zkouška

Výstavy: res.CAC

Coudy má také štěstí a doma v Olomouci na něj už čekal dvouletý boxer Ben, doufám, že kluci budou brzy jedno tělo - jedna duše. Podle fotek a zpráv je Coudík vyrovnaný, nebojácný a šikovný a časem uvidíme, zda bude i pracovat nebo se prezentovat na poli výstavním.


FotogalerieStarbox

CYPRESS STARBOX

Majitel: pan Tomáš Latner, Znojmo

Cypressek nám odešel z rodného hnízda jako první a hned večer došla zpráva o tom, že neteskní, napapal se a je to malý dráček. To přesně vystihuje jeho všetečnou povahu a myslím, že pro něj budou pánečci brzy shánět nějakou práci :)) Cypress je v rodině, kde už prošlo několik generací boxerů a tak věřím, že si s jeho sebevědomím a výrazným kořistnickým pudem poradí.

Starbox

CARDINAL STARBOX

Majitel: pan Jiří Král, Votice

Zkoušky: BH, ZM

Cardinal zvaný Gino (po boxerce, kterou rodina kdysi měla a na kterou dodnes vzpomíná) putoval na pomezí Jižních Čech a kromě lásky svých pánečků si užije krásné přírody, koníků a domácích zvířat, které budou součástí jeho domova. A protože je malý Gino opravdu krasavec, plánuje se jeho výstavní kariéra a pokud to jen trochu půjde, uchovnění. Jinak je Cardinal malá kopie svého tatínky Orryho z Ringu.


Fotogalerie


Starbox Starbox Starbox